• Dzisiaj jest 20 stycznia 2020 r.
  • Jest to 19 dzień roku.
  • Do końca roku pozostało 347 dni.
  • Losowy cytat
  • "Kiedy człowiek jest zakochany, ukazuje się światu takim, jakim powinien być zawsze."
  • Simone de Beauvoir

Dodany: 2012-03-22 08:50:51
 

Buty do tańca jazzowegoKażdy tancerz zawsze powtarza, że dla tancerza wystarczy by miał dobrego partnera i miejsce odpowiednie do tańca, a także element niezastąpiony, czyli muzykę. Jednak każdy tancerz przyzna również zapytany o ten fakt, że ważne jest dla niego by mieć dobre, odpowiednie do danego tańca obuwie.

 

Takim obuwiem dla tancerza jazzowego są odpowiednie miękkie i wygodne buty, które przypominać będą baletki, a wręcz mogą nimi nawet być. Jazzowych butów, podobnie jak innych elementów garderoby tancerza – jest dziś na rynku bardzo wiele. Wśród wielu butów, które znajdują się na rynku są takie, które wyjątkowo szybko ogarnęły rynek taneczny. Są to buty wyposażone w elementy kryształy swarovski, kryształy swarovski są wkomponowane w materiał tak, że często ich na pierwszy rzut oka nie widać, dopiero po pewnym czasie, na scenie, przy odpowiednim świetle dają one efekt piękna, które dosłownie bije w stronę publiczności.

 

Kryształy swrovski w butach jazzowych muszą być wyjątkowo dobrze wkomponowane, by nie przeszkadzać tancerzowi, który w tańcu jazzowych wyjątkowo potrzebuje wygody i komfortu, by móc prezentować swoje pogłębione układy taneczne. Kryształy swarovski nie mogą więc być przyczepione do butów z przypadku..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Buty do tańca jazzowego
Nick: